Bordslampa
2019-05-18
643650
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1950-tal, lackerad och förkromad metall, höjd ca 45 cm
Smärre slitage, funktionen garanteras ej