Dräktvärja
2019-05-21
643638
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DRÄKTVÄRJA, 17/1800-tal, längd ca 84 cm, träfodral medföljer, ej i original
lagning, slitage