Vas Kina
2019-05-15
643548
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VAS, Kina, tidigt 1900-tal, polykrom dekor med emaljfärger, höjd ca 27 cm
SMärre slitage