Skål, Kina
2019-05-15
643544
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅL, Kina, 1800-tal, porslin, dekor i underglasyr blått, höjd ca 9, diameter 20 cm
Smärre slitage