Bordslampa
2019-05-30
643484
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPA 1940/50-tal, metall, lackerad skärm, märkt undertill "IB 8530", ställbar skärm, höjd ca 35 cm, skärmens diameter da 29 cm
ytslitage