Olle Nordberg
2019-05-25
643339
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Landskap, signerad och daterad Olle Nordberg -43, olja på duk, ca 68x78 cm