Harry Wichmann oljemålning
2019-05-14
643243
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HARRY WICHMANN (1916-1993): "Mälarbåtar", signerad Wichmann, daterad -53, olja på pannå, ca 32x69 cm