Fernandez Arman färglitografi
2019-05-21
643120
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): Komposition, signerad Arman, färglitografi, 116/200, ca 50x38 cm