Bordslampor
2019-05-21
643119
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, EWE, 1900-talets andra hälft, mässing samt glasinsats, total höjd ca 54 cm
liten skada på skärm, mindre slitage