Oidentifierad konstnär oljemålning
2019-05-12
642993
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Skogsglänta, signerad och daterad S.W-g 1890, olja på duk, 37x30 cm
Smärre krackeleringar