Ulrica Hydman Vallien
2019-05-15
642937
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (1938-2008): Kärleksbild, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 62x86 cm
Oramad