Thangka 1900-tal
2019-05-14
642869
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
THANGKA, Tsong Khapa och Gelugpaordens tillflyktsträd, 1900-tal, bemålad duk med sidenmontering, ca 113x140 cm
Slitage och skador