Bordslampa
2019-05-15
642848
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPA, mässing, lackerad metall, ca höjd 40 cm,
Smärre slitage, ej funktionstestad, sladd med skador