Bordslampor 1 par
2019-05-12
642820
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FALKENBERG BELYSNING, bordslampor, 1900-talets andra hälft, mässing, tygskärmar, höjd ca 47 cm inkl. skärmar
Slitage