Klädskåp
2019-05-12
642761
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KLÄDSKÅP med spegeldörr, 1900-talets början, fanérad i välnot, invändigt med hyllplan, höjd 225, 130x62 cm
Slitage, märken, repor, rester av tejp, dörren är något löst, fanérringsskador, lagningar