Klubbat för:
800 EUR
Utropspris
300 EUR
LUDWIG KANDLER (Tyskland 1856-1927): Man läsande bok, signerad samt daterad 1917, München, olja på duk, 46x35 cm
Oinramad
642738
2019-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här