Bonbonjär silver
2019-05-13
642725
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BONBONJÄR, silver, 1800-tal, empire, dekor av lejonmaskaroner och bokhuvuden, på kulfötter, oidentifiera stämplar, höjd ca 15 cm, vikt ca 334 g
Lagningar, bucklor