Hörnskåp
2019-05-13
642662
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HÖRNSKÅP, 1700-tal, betsad furu, invändigt med hyllplan, höjd ca 157, 83x48 cm
Skador, senare ben