Snapsglas Peter Freudenthal
2019-05-11
642604
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PETER FREUDENTHAL, snapsglas, 4 st, tryckt dekor, signerad PF, 37/50, 38/50, 39/50 resp 40/50 och daterade -84