Karmstolar rokokostil
2019-05-10
642524
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, rokokostil, 1900-talets första hälft, betsad björk, sitthöjd ca 40 cm
Bruksslitage och färgfläckar