Matta röllakan 1900-talets första hälft
2019-05-17
642515
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATTA, röllakan, 1900-talets första hälft, ca 259 x 117 cm
Bruksslitage, fläckar