Akke Kumlien oljemålning
2019-05-10
642503
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
AKKE KUMLIEN (1884-1949): Sydländsk stadsbild, signerad, olja på pannå, 26x29 cm