Lage Lindell litografi
2019-05-11
642481
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LAGE LINDELL (1920-1980): Komposition, signerad L Lindell, 88/175, färglitografi, bladmått ca 47x52 cm