Sven X:et Erixson litografi
2019-05-11
642475
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Teaterscen, signerad Sven Erixon, 260/360, färglitografi, bildmått ca 48x55 cm