Roland Svensson litografi
2019-05-11
642473
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Motiv av segelbåt, signerad roland S, 183/260, färglitografi, ca 30x23 cm
Ngt gulnad