Gunnar Zetterström oljemålning
2019-05-10
642306
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965): Stockholmsmotiv, signerad G Zetterström, olja på pannå, ca 46x58 cm