Pepparströare sterlingsilver
2019-05-10
642281
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 800 SEK |
PEPPARSTRÖARE, sterlingsilver, graverad och punsad dekor, stämplad MJ London 1743, höjd 11 cm
Lagningar