Karl Axel Pehrson litografi
2019-05-10
642232
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Komposition med växter och djur, signerad och daterad 84 samt numrerad 377/385, ca 51x31 cm