Rumen Petkov akvarell
2019-05-09
642191
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
RUMEN PETKOV (Bulgarien / USA 1948-2018): Figurkomposition, akvarell på papper, signerad, bildmått ca 46x65 cm