Trädgårdsurnor gjutjärn
2019-05-09
642168
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
URNOR, 1 par, gjutjärn, 1900-talets slut, klassicerande stil, vitmålade, höjd ca 30 cm
Patina, bruksslitage