Oidentifierad konstnär oljemålning
2019-05-09
642144
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JERZY KOLACZ (Polen, 1938-2009): Abstrakt komposition, olja på duk, ca 145x144 cm
Fläckar, ytsmuts, krackelyr, stötmärken på duket