Lena Linderholm litografi
2019-05-10
642122
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENA A LINDERHOLM (född 1947): Stilleben, signerad samt numrerad 136/175, litografi, ca 59x80 cm