Aneta Belysning bordslampa
2019-05-09
642121
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPA, 2000-tal, Aneta Belysning, stomme i förkromad vitmetall, skärm i svart textil, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 68 cm
Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen