Oidentifierad konstnär oljemålning
2019-05-12
642096
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Stilleben med guanyin, märkt a tergo Friedlaender, olja på duk, 64x46 cm
Duklagningar, dukhål, retuscherningar