Bordslampa
2019-05-10
642081
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1800-tal, barockstil, spår av försilvring, höjd inkl skärm 84 cm
Slitage, omarbetad