Oljemålning
2019-05-10
642041
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Roddbåt, olja på duk, ca 80x128 cm
Färgbortfall