Peter Dahl, färglitografi
2019-05-09
642013
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): ur Fredmans epistlar, signerad Peter Dahl, färglitografi, 42x29 cm
Ej examinerd ur ram