Peter Dahl
2019-05-09
642012
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): ur Fredmans epistlar, signerad Peter Dahl, färglitografi, 43x29 cm
Ej examinerad ur ram