Nils Kölare
2019-05-08
641913
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NILS KÖLARE (1930-2007): Komposition, signerad och daterad 91 samt numrerad 65/99, ca 16,5x20 cm