Väggtextil
2019-05-09
641906
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VÄGGTEXTIL, 1900-talets andra hälft, ljus ull med flerfärgad, applicerad ull bitar, monogramsignerad ´´EK´´, höjd ca 166x179 cm
Ytsmuts