Okänd konstnär
2019-05-08
641887
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OKÄND KONSTNÄR, stilleben med frukter, otydligt signerad, omkring 1900-talets mitt, olja på duk, mått ca 60x45 cm