Ardy Strüwer litografi
2019-05-08
641865
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ARDY STRÜWER (född 1939): Komposition, signerad Ardy Strüwer, numrerad 8/200, 32x43 cm