Klubbat för:
1 800 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
HJÄLM, svensk, 1800-tal, för kustridare, hjälmklocka av svart skinn med mässingsbeslag, hög kam
Zustandsbeschreibung
Skador, kompletteringar
641844
2019-05-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner