Golvlampa 1900-tal
2019-05-10
641828
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-tal, 3 ljuspunkter, stomme i mässing, höjd inkl. 161 cm
Skärm med fläckar och skador, fot med bucklor