Ampel
2019-05-08
641794
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
AMPEL, empire, 1900-talets andra hälft, för 3 armar, mässing samt bemålad plåt, beslag i mässingsplåt, höjd ca 70 diameter ca 40 cm
Bruksslitage