Oidentifierad konstnär oljemålning
2019-05-08
641755
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kustbild med fiskarflicka, signerad R Andriz, olja på duk, ca 46x102 cm
Dukskada, lagning