Carl Malmsten matbord
2019-05-08
641716
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
CARL MALMSTEN, "Herrgården", matbord, 1900-talets andra hälft, höjd 74, 140x100, 2 iläggsskivor vardera 55 cm
Ytslitage