Bumling Ateljé Lyktan
2019-05-08
641684
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDERS PEHRSON, "Bumling", takarmatur, 1900-talets andra hälft, Ateljé Lyktan, vitlackerad, etikettmärkning, diameter ca 40 cm
Obetydlöiga skador