Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
WÄINÖ AALTONEN (1894-1966): Stadsbild med träd och blommor Helsingfors, signerad och daterad WA-40, olja på duk, 80x53 cm
Proveniens: Ridelius Galleri Visby
641650
2019-05-07
Gör en kostnadsfri värdering här