Severin Nilson oljemålning
2019-05-07
641645
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
SEVERIN NILSON (1846-1918): Flicka utanför gårdshus, signerad , olja på pannå, ca 49x36 cm